Skip links
Siber Güvenlik ve Bilişim

Yönetilen Hizmetler

Günden güne karmaşıklaşan siber güvenlik ve IT süreçlerini kolaylaştırmak, kurumların risk değerlendirmesini gerçekleştirmek.

Yönetilen Hizmetler

KAYNAK YÖNETİMİ

Kaynak Yönetimi

Firmanızın bilişim altyapısının etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak için gereken strateji, planlama ve denetleme süreçlerini içerir.

Detaylar

AĞ GÜVENLİĞİ

Ağ Güvenliği

İşletmenizin itibarını koruyarak güvenli bir iş ortamı sağlar ve siber tehditlere karşı dirençli bir yapı oluşturmanıza yardımcı olur.

Detaylar

SON KULLANICI GÜVENLİĞİ

Son Kullanıcı Güvenliği

İşletmenizin en önemli parçası olan çalışanlarınızın bilgi güvenliğini sağlamak için sunulan çözümler ve hizmetler bütünüdür.

Detaylar

E-POSTA GÜVENLİĞİ

E-Posta Güvenliği

Gelişmiş e-posta filtreleme ve tehdit algılama teknolojileri ile kötü niyetli içerikleri ve kimlik avı girişimlerine karşılık koruma sağlanır.

Detaylar

DOSYA GÜVENLİĞİ

Dosya Güvenliği

İşletmenizin verilerini korumak ve bilgi sızıntılarını engellemek için kullanılan güvenlik teknolojisidir.

Detaylar

VERİTABANI GÜVENLİĞİ

Veritabanı Güvenliği

Veritabanlarının kazara ve kasıtlı tehditlere karşı güvenliğini ve korunmasını sağlayan işlemler, araçlar ve denetimlerdir.

Detaylar

WEB GÜVENLİĞİ

Web Güvenliği

Web siteleri, web sitesi güvenlik yazılımı aracılığıyla olası güvenlik açıkları ve kötü amaçlı yazılımlara karşı taranır.

Detaylar

SIZMA TESTİ VE ZAFİYET RAPORLAMA

Sızma Testi ve Zafiyet Raporlama

İşletmenizin bilgi sistemlerini ve ağ altyapısını, etik hackerler veya siber güvenlik uzmanları tarafından gerçek saldırı senaryoları kullanılarak test etmek için yapılan kontrollü bir güvenlik değerlendirmesidir.

Detaylar